Enköpings FRK 2014-07-05
EQUIPE datasystem: Senaste startlista 2014-07-04 kl. 18:38
Lista 1 - Lista över L:B Hästar
Lista 2 - Lista över L:A Hästar
Lista 3 - Lista över MSV Hästar

Lista 1 - Lista över L:B Hästar
19 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
1Frida EngvallJC Fatima
 Uppsala PKSevillano XLIX - Leo the Lion1
2Malin AnderssonGranit
 Tullnäs RyttarsällskapOkänd - Okänd2
3Helena EngströmShag
 Roslagens R&KKGlaz - Krezus3
4Madeleine JohannessenKilGill Joy
 Uppsala PKCavalier Jump for Joy - Okänd4
5Lena KarlssonMüstik
 Håbo RidklubbMaroud ox - Balon ox5
6Johanna AxelsonTubber Lad
 Uppsala PKIsland Lad - Loughlum Sadat6
7Sandra IvarssonLoorina
 Uppsala PKLooping - Bonaparte7
8Ingela HelmerEnxada
 Stora Ekeby RKXerxes - Quie8
9Helena NorestrandFlamingo
 Rommeheds SKFlush - Monaco 6029
10Åsa TinnerholmEnzima
 Enköpings RKZarro 209241 - Xaquiro 2671610
11Sarah DalhbergMary Lou
 Rommeheds SKLeander - Candy Surprice0
12Karin AnderssonFielman
 Tullnäs RyttarsällskapLavirco - Marino32
13Maria CarlssonRamzez
 Stockholms FKRegazzoni - Maraton13
14Ulla GunnarsBallinasloe Ambassador
 Kärsgatans RSRobin Hood IRE - Ard Happy Silver IRE14
15Malin GullbergLaodikeia
 Bysala RidklubbDe la Gardie - Tamburin15
16Mia LindgrenObelix ox
 Roslagens R&KKImppressive - Mamluk16
17Alexandra RahmPhilip Philur
 Nansta SRFOkänd - Okänd17
18Helena ErikssonLill-Snärten
 Enköpings FRKSnärt Troll - Pål Lunar18
19Rebecca HamnstedtAishitera
 Dannemora RKEishin Dunkirk - Silver Hawk19
 
till toppen

Lista 2 - Lista över L:A Hästar
4 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
31Jennica RosanderAgalonka
 Enköpings FRKPaganini - Kimberley31
32Karin AnderssonFielman
 Tullnäs RyttarsällskapLavirco - Marino32
33Åsa CidhHelge
 Lagga FKZeb - Schack33
 Sarah DalhbergMary Lou
 Rommeheds SKLeander - Candy Surprice0
 
till toppen

Lista 3 - Lista över MSV Hästar
8 anmälda
 
StartnrRyttareHäst
 KlubbHärstamningHästnr
41Ulrika PernlerUnico
 Uppsala PKOfir - Vameano41
42Ulrika SmittHeron A
 Enköpings FRKHomosassa xx - Milano42
43Marie PetterssonStöcksjö Piraten
 Uppsala PKRigel Jo - Virmar43
44Louise von HeidekenJipe Taube
 Smedstorps RSVernons Peepington - Kunta Kinte44
46Åsa CidhAlgarve
 Lagga FKRabante Da Broa - Coral46
47Vera DrangelTabu
 RK Rimbo RPalpite LA 2921 - Gaipo47
48Maria JurestamCoornelius
 Enköpings FRKLooping - Maraton48
45Annica BysellVem-Ja
 Gripens RFJabeque - Hicanto45
 
till toppen

Equipe - Datasystem för ridsport